Star Wars serisi devam ediyor!

starwars2

Bildiğiniz üzere Call of Duty serisinin en büyük rakibi olan Battlefield serisi, geçtiğimiz sene yeni oyun çıkarmaya ara vererek, Call of Duty : Black Ops 3 oyununun karşısına yeni bir Battlefield oyunu çıkarmak yerine, Star Wars : Battlefront oyununu çıkarmıştı.

Star Wars : Battlefront oyunu hem Star Wars hayranlarıyla beraber sinema filminin çıkışının yakın bir zamanına gelmesiyle, hem de FPS severlere TPS oynama şansını tanımasıyla değişik bir tad bırakarak, satış rakamlarında olumlu bir imaj vermişti. Satış rakamlarının olumlu yönde olmasının ardından ise EA tarafından ikinci bir oyunun geleceği onaylanmıştı.

starwarsbattlefront2

EA yetkilisi Black Jorgensen ise yakın zamanda Star Wars : Battlefront 2 oyunu hakkında bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklama doğrultusunda oyunun çıkış tarihi hemen hemen belli oldu. Ayrıca yapmış olduğu açıklamalarda yeni oyunun çok daha geniş kapsamlı ve çok daha iyi bir oyun olacağını söyledi.

Star Wars : Battlefront 2 oyunu PS4,XB1 ve PC için 2017 yılının Sonbahar ayında çıkışını gerçekleştirecek.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*