Playstation 4’e İlk Kez Mod Desteği Geliyor!

Bethesda ile Sony Playstation arasında yaşanan problemlerin ardından bildiğiniz üzere Bethesda firması, Fallout 4 ve The Elder Scrolls : Skyrim oyunlarına Playstation 4 için de mod desteği geleceğini açıklamıştı.

fallout4modlari

Bayağı bir zamandır Fallout 4 oyuncuları tarafından beklenen bu mod desteğine sonunda Fallout 4 oyuncuları kavuşacak gibi gözüküyor. Bethesda bu gün itibariyle Fallout 4’ün 1.08 yamasını PC kullanıcılarına sundu ve attığı Tweet ile Playstation 4 için beklenen mod desteğinin bu ay itibariyle gelme şansının yüksek olduğunu belirtti.

f4mod

10 Kasım 2015 tarihinde PS4,XB1 ve PC için çıkışını gerçekleştiren Fallout 4 , belki de Mod Desteği gibi önemli bir detaya, 1.yıl dönümlerine denk gelen 10 Kasım 2016 tarihinde oyunculara sunabilir.

Ayrıca 10 çok iyi  Fallout 4 moduna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Son olarak Türkçe olarak oynanma konusunun da gündemde olduğunu hatırlatalım, umarız bizi mutlu edecek sonuçlar ortaya çıkar.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*