Sony , PS4 oyuncularına eski oyunlarını sunmaya devam ediyor, işte Sony’nin bu seferki seçimi!

psp321321

Bildiğiniz üzere Playstation 4 platformunda en büyük rakibi Xbox One gibi tam olarak geriye uyumluluk sistemi yok. Ancak PS1,PS2,PS3 gibi önceki Playstation platformlarına ait oyunlar yeniden tasarlanarak ve birazcıkta olsa grafik geliştirilmesine giderek PS4’e yani yeni nesile taşınıyor. Taşınma işleminin ardından ise Playstation Store’da satışa sunuluyor.

samruiassow

Sony, sıklıkla güncellediği Playstation Blog Amerika sayfası üzerinden, PS4’e yeni getireceği Playstation 2 oyununu duyurdu. Oyunun ismi Samurai Shodown VI. Adından da anladığınız üzere oynamayanların bile tahmin edeceği üzere bizleri bekleyen oyun, bir dövüş oyunu. Her ne kadar fiyatı tam olarak belli olmasa da , bu düzey de oyunların satışa sunum fiyatı 10 ila en fazla 30 Dolar arasında oluyor.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. That’s a cunning answer to a chiellngang question

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*