Instagram’da Ekran Görüntüsü Bildirimi devri başladı!

ekran-resmi-2016-11-28-18-48-52

En popüler sosyal medya uygulamalarının arasında yer alan Instagram, bildiğiniz üzere kullanım açısından en büyük rakiplerinden biri olan Snapchat’e son zamanlarda çok büyük darbeler vurmakta.

İlk olarak Snapchat uygulamasındaki 24 saat profilde bulunacak şekilde takipçilerinize veya profilinizin açık olması halinde profilinizi gözetleyenlerin erişebileceği fotoğraf veya video olan Story yani Hikayelerim’i bünyesine katan Instagram, daha sonra bunu daha ileriye getirmiş ve Boomerang’ı da katmıştı. 

instagram

Hikayelerimin ardından ise yakın bir zamanda özelden Snap, yani tek açımlık fotoğraf veya videoyu mesaj olarak gönderme servisini uygulamasına ekleyen Instagram, son olarakta Snapchat uygulamasından alışık olduğumuz Ekran Görüntüsü Bildirimi’ni servisine ekledi.

instagramss

Eğer bir kişinin size özelden yolladığı fotoğrafı veya videoyu Ekran Görüntüsü ”SS” almanız halinde, karşınızdaki kişiye kullanıcı adınızı içeren ”bir ekran görüntüsü aldı.” mesajı gitmekte. Her ne kadar Instagram’da yer alan fotoğraflar ve videolar için alınan ekran görüntüleri için geçerli olmasa da, ilerleyen zamanda böylesine bir durumun yaşanma şansının çok uzak olmadığını söylemek isteriz.

 

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Ekran görüntüsü bildirimini nasıl açarım bana bildirim gelmiyor yardım

    Reply
  2. Başka bir telefondan telefonun ekranını çekeriz bizde o da gelirse 😀

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*