Ubisoft’un son bombası Ghost Recon Wildlands’dan Etkileyici Fragman!

ghostrecon

7 Mart 2017 tarihinde PS4,XB1 ve PC için karşımıza çıkacak Ubisoft oyunu olan Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’tan seçim özgürlüğünü ortaya koyan yeni bir fragman yayınlandı. Oyunun yapımcılarının da yer aldığı fragmanda, yapımcılar Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oyununun çok etkileyici ve sayısız özgür tercihleri içinde bulunduran bir açık dünya oyunu olacağını söylüyor. İlgili fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz!

Yapımcıların sayısız yeni şey keşfedeceğinizi söylemesi, bizleri fazlasıyla heyecanlandırıyor. 7 Mart 2017 tarihinde umarız, Ghost Recon Wildlands bizleri hayal kırıklığına uğratmaz. Ayrıca bir diğer Ubisoft oyunu olan The Division, almış olduğu düzenlemeler ve güncellemeler ile aktiflik bakımından ilk günlerine dönmüş durumda. Ubisoft vermiş olduğu hediyeler, uslandığını gösteren daha aza inmiş downgradeler ile oyuncuların gözündeki imajını düzeltmek adına olumlu işler yapıyor diyebiliriz. Ek olarak oyuna ait 25 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tahmin ettiğiniz üzere spoiler içermektedir, izlemek size kalmış.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*