EA Sports’dan müjde, FIFA 17 kısa süreliğine ücretsiz oluyor!

fifa17guncelleme

Playstation 4 ve Xbox One platformu kullanıcısı ve FIFA 17’i satın alma şansına hala sahip olamayanlardansanız, EA Sports sizleri yarın itibariyle bir hayli mutlu edecek. FIFA 17 oyununu daha önce Xbox One’da EA Acces ile 10 saat deneme imkanına sahip olmadığınız takdirde yarın itibariyle ücretsiz olarak erişebileceksiniz, aynı şekilde Playstation 4 platformunda da yarın itibariyle oyun ücretsiz olacak.

fifa17reus2

FIFA 2017 oyunu yarın yani 24 Kasım 2016 tarihi itibariyle Playstation Store ve Microsoft Store üzerinde ücretsiz olacak ve tüm hafta sonu boyunca sorunsuz bir şekilde tam sürüme erişerek oynayabileceksiniz. 24 Kasım – 27 Kasım arasında sürecek bu etkinlik boyunca, oyunun online ve offline modlarına erişebileceksiniz. Ayrıca bu etkinlik doğrultusunda FIFA 17’nin fiyatının Black Friday’den dolayı düşüşe geçeceğini tahmin ediyorum.Kota problemi çekenler, interneti yavaş olanlar veya FIFA 17’nin boyutu hakkında kafasında soru işareti olanlar için FIFA 17’nin boyutu hakkındaki ”bu” yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*