Ubisoft’un Kasım ayı için ücretsiz olarak vereceği oyun belli oldu!

fc32

Bildiğiniz üzere Ubisoft firması, 30.yılını doyasıya kutluyor! Ubisoft tarafından 30.yıl kutlamalarının ilk ayında Prince of Persia serisinin The Sands of Time oyununu, ikinci ayında Splinter Cell oyununu, üçüncü ayında Rayman Origins oyununu, dördüncü ayında adından çok söz ettiren open world yarış oyunu The Crew’i, beşinci ayında ise Beyond Good and Evil’i vermişti. Ubisoft bu ay ise sadece PC kullanıcılarına özel olarak, Far Cry serisininin en çok oynanan oyunlarından biri olan Far Cry 3 : Blood Dragon’u hediye edecek.

fc3

Far Cry 3 : Blood Dragon oyununu ücretsiz olarak indirmek için 9 Kasım tarihinden itibaren buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca hala Beyond Good and Evil oyununu indirmediyseniz, buraya tıklayarak onu da herhangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Hatırlatma: ”Far Cry Blood Dragon oyununu oynamak için, Far Cry 3 oyununa sahip olmanız gerekmiyor. ”

Ayrıca Ubisoft tarafından 30.yıl şerefine verilen oyunların hala bitmediğini, Far Cry 3 : Blood Dragon’dan sonra son bir oyun daha verileceğini ekleyelim. Ubisoft’un bombayı son oyun ile patlatması bekleniliyor!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*