BİM’den Playstation 4 fırsatı!

enuygunps4

En son Nisan ayında yaptığı Playstation 4 kampanyası ile adından çok söz ettiren BİM, bir diğer Playstation 4 kampanyasına daha imza atmaya hazırlanıyor. 2 Aralık Cuma itibariyle satışa sunacağı yeni Playstation 4 kampanyası doğrultusunda 500 GB boyutundaki Playstation 4 konsolu sadece 999,00 TL’den alınabilecek. Ayrıca peşin fiyatına, 6 taksite varan taksit imkanlarından yararlanılabilecek.

bimps4

500 GB Playstation 4 (PAL) ‘dan bu fiyat üzerinden sahip olmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanız gerekebilir. Zira daha önceki Playstation 4 kampanyasında ve yakın zamanda yapılan En Uygun Fiyata iPhone 7 kampanyasında, ürünlerin çok ama çok kısa sürede satıldığını hatırlatalım.

Kasım ayındaki iPhone 7 kampanyası.

Kasım ayındaki iPhone 7 kampanyası.

Ayrıca konsolun yanında 1 oyun kolu, HDMI ve güç kablosu ile beraber olarak tek kulak için olan PS4 kulaklığı dahil.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*