Dishonored 2’de öldürme yöntemleri bitmiyor!

İlk oyunu büyük beğeniyle karşılanan Dishonored , yakın bir zamanda ikinci oyunu ile karşımıza çıktı. Dishonored 2 oyununun çıkmasıyla beraber olarak ilk oyunda sahip olduğumuz özgür tema, ikinci oyundada devamını getirdi.

dishonored2oldurme

Dishonored 2 oyununda sayısız öldürme çeşidi bulunuyor desek yanlış olmaz, düşmanlarımızı dilersek özel güçlerimizle, dilersek kılıcımızla, dilersek okumuz veya ateşlemeli silahımız öldürebiliyor, hatta zamanı durdurarak düşmanımızın bize sıkmakta olduğu kurşunu kendi kendisine sıkmasını sağlayabiliyoruz. Bir Youtube kanalı da Dishonored 2’deki bu bitmek bilmeyen öldürme yöntemlerini, ”Jinosh’u Öldürmenin 80 Yolu” adlı video ile abonelerine sundu. İlgili videoda, Dishonored 2 oyununda düşmanımız Jindosh bir çok şekilde öldürülüyor.

dishonored2

İşte Dishonored 2 oyunundaki öldürme yöntemlerinden sadece 80 tanesi.

Unutmadan, ”Welcome to the final mystery JINDOSH!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. I could read a book about this without finding such real-world apcesaphro!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*