FIFA 17’nin hikaye modu olan Alex Hunter’ı canlandırdığımız The Journey ”Yolculuk” modu devam edecek!

alexhunter

FIFA 17 ile beraber olarak bildiğiniz üzere ilk defa bir FIFA serisinde hikaye modunu gördük, her ne kadar beklediğimizden kısa olsa da. Serüvenimiz öyle bir yer de sona erdi ki, devamının geleceğini tahmin etmek çokta zor olmadı. Bir çok forumda serüvenin devamını FIFA 18’de göreceğimiz iddialarını görsekte , bir çok kısım tarafından da gelecek olan FIFA güncellemesi ile devamını göreceğimiz söylendi. İlk olarak büyük boyutlu bir güncelleme yayınlandı ancak serüvenin devamı adına hiç bir şey göremedik. (İlgili güncelleme detayları için tıklayınız.)

Ardından tam ümidi kesmiştik ki, gelen 2.güncelleme ile beraber olarak The Journey ”Yolculuk” modunu ilgilendiren bir yama notu okuduk. Gelen 2.FIFA 17 güncellemesi ile beraber olarak artık oyun içi dillerde başka dilleri de seçebildiğimizi gördük, ancak gene de serüvenin devamı adına tam bir adım değildi. Tam bu serüvenin devamı adına ümidi kesmiştik ki, öylesine bir Instagram paylaşımı ve Snapchat ekran görüntüsü gördük ki, tamamen anladık, bu serüven devam edecek!

alexhunterr

Ortaya çıkan görüntü Instagram üzerinde bayağı bir yayılmış durumda olmakla beraber, görüntünün Snapchat uygulaması üzerinden SS alınması sonrası Instagram’a atıldığı görülüyor. Yayınlanan görüntüyü muhtemelen FIFA 17 Yolculuk modunda Alex Hunter’ı canlandıran ünlü Nijeryalı aktör Adetomiva Edun Snapchat uygulamasından paylaştı. Yayınlanan görüntü de, tahmin ettiğiniz üzere serüvenin devamı olan İngiltere Milli Takımı’nın en önemli yapı taşlarından biri olan John Terry ile kamera arkası çekimleri gözler önüne seriliyor. İlgili görüntüyü aşağıdan görebilirsiniz.

 ekran-resmi-2016-11-17-15-08-43

Bakalım, Alex Hunter ile çıktığımız The Journey macerasına milli takım üzerinden FIFA 17’de ne zaman devam edeceğiz? 

FIFA 17‘e dair her şey için, Konsolum FIFA 17 Rehberi!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. hocam devamı gelecek mi ? journeyin

    Reply
  2. Çıksa bu zamana kadar çoktan çıkardı Fifa 18 e bıraktılar 2.sezonu

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*