Rockstar Games sonunda bombayı patlattı!

reddeadredemption2

Daha önce ”Rockstar’dan Yeni Red Dead Oyunu mu Geliyor?” adlı haberimizde bahsettiğimiz üzere, Rockstar Games firması yaklaşık 2 gündür tüm sosyal medya hesaplarından Red Dead Redemption’ın yeni oyununun geleceğine dair ilgili görseller paylaşıyordu ancak net bir açıklama veya yazı paylaşmıyordu. Akla GTA 5 Online’a gelecek olan DLC’den, Red Dead Redemption’ın yeni nesillere Remastered olarak gelmesine kadar sayısız düşünce geldi, ta ki Rockstar Games’den resmi açıklama gelene kadar!

d883031d2c2c022157644aaf5bda60b8-650-80

Rockstar Games’in açıklaması üzerine, Red Dead Redemption 2 oyunu, 2017 yılının sonbahar mevsiminde karşımıza çıkacak! PS4 ve Xbox One için gelecek olan Red Dead Redemption 2 için PC kullanıcıları çok geniş kapsamlı bir imza toplama girişimine girdi. Bakalım Rockstar Games bu efsaneyi PC’e de taşıyacak mı?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*