TPS türünün merakla beklenilen oyunu olan Mafia 3, çıkışıyla beraber olarak bir çok oyun hatasını karşımıza çıkarmaya devam ediyor. Çıkmasının ardından bir türlü olumsuz yorum almaktan nasibini alamayan Mafia serisinin son oyunu Mafia 3, her geçen gün daha da düşük puanlar alarak serinin hayranlarını üzüyor. Bir Youtuber tarafından da Mafia 3 oyununda bulunan komik oyun hataları videoya kaydedildi. Her ne kadar komik olarak gelse de, ciddi rakamlar verip serinin efsaneliğine güvenerek bu oyunu alanlar için bu oyun hataları tam anlamıyla fiyasko! 

7 Ekim tarihinde Playstation 4 , Xbox One ve PC için çıkmış olan Mafia 3 oyunu sizce neden böylesine yetersiz olarak karşımıza çıktı?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*