Daha önce FIFA 2016 oyununun çıkışının ardından FIFA 2016 Fenerbahçe Edition adı altında PS4,XB1 ve PC için çıkışını gerçekleştiren FIFA’nın özel Fenerbahçe sürümü, bu yıl da oyunun çıkmasının hemen ardından Feneriumlar’daki yerini aldı!

fifa17fenerbahçeedition

Fenerbahçe Spor Kulubü’nün resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan duyuru doğrultusunda, EA Sports FIFA ile anlaşan Fenerbahçe, PS4,XB1 ve PC platformları için Fenerbahçe’nin özel sürümünü yayınladı. Geçtiğimiz sene yayınlanan özel sürümde Fenerbahçe’ye özel kutu tasarımının yanı sıra Fenerbahçe’ye özel posterler, Ultimate Team moduna özel paketler ve takıma dair bir tema bulunmaktaydı. Bu sene ise oyunun içeriği hakkında fazla bilgi verilmedi, ilerleyen zamanda bu özel paketin detaylarının paylaşılacağını düşünüyoruz. Geçtiğimiz sene tam 750 adet basılan bu özel sürümün bu sene ise daha fazla basıldığı tahmin ediliyor.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*