Merakla beklenilen FPS türü oyunu Battlefield 1’in deneme sürümü aktifleşti!

Standart Battlefield 1 sürümünü satın alanlar için 21 Ekim 2016 tarihinde oynanılabilir olacak Battlefield 1 oyununu , EA Acces veya Origin Acces sahibi iseniz erkenden süre kısıtlamasıyla oynama şansınız bulunuyor. Oyunu tıpkı FIFA 17’e EA Acces ile erişerek önceden oynama şansına sahip olduğunuz gibi tam anlamıyla erişebiliyorsunuz.

battlefield1bölümadları

Battlefield 1’i denemeniz için belirlenen süre 10 saat, bu 10 saat her ne kadar az gibi gelse de , oyunda değilken süreniz azalmıyor. Kısaca size Battlefield 1 oynarken denemeniz için verilen süre 10 saat ve bu 10 saat gerçekten de yeterli. Ancak denemek için isteyenler için bir problem var, o da bu deneme sürümünün oyun ile hemen hemen aynı boyutta oluşu. Battlefield 1’i önceden denemek isteyenlerdenseniz, sizi indirilmek için bekleyen tam 45 GB bekliyor.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*