Gun Media tarafından geliştirilen, popüler korku filmi 13.Cuma’nın oyunu olarak 2017’de karşımıza çıkacak Friday the 13th: ”The Game” oyununda bildiğiniz üzere ilk açıklamalara göre sadece Multiplayer desteği bulunuyordu. Ancak Gun Media tarafından verilen yeni bilgiler doğrultusunda, oyunun çıkmasının ardından aylar sonra bizleri hikaye modu yani tek oyuncu oynanılabilir şekilde Single Player modu bekliyor.

Öncelikle 13.Cuma oyunu 2017’nin İlkbahar mevsiminde Multiplayer hali ile gelecek, oyunun çıkmasının ardından ise bizleri 2017’nin Yaz ayında Single Player modu bekliyor. 13.Cuma oyununu ön sipariş veren (kutulu veya dijital) her oyuncu, oyunun < Single Player moduna ücretsiz erişim sağlayacak, ancak oyunun çıkışının ardından satın alan kısım ise, hikaye modu çıkış yaptığı zaman bu modu oynayabilmek için ekstra DLC ücreti ödemesi gerekecek.

13cuma

Friday the 13th: ”The Game” aşırı derece şiddet içerecek!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*