Merakla beklenilen Sony’nin yeni oyuncağının Playstation 4 Neo mu yoksa Playstation 4 Slim mi olacağı, 8 Eylül tarihinde açıklanacak. 7 Eylül tarihinde başlayacak olan Playstation Meeting etkinliği sırasında, New York şehrinin bir çok köşesinde Playstation 4’e dair etkinlikler düzenlenecek.

 yeniplaystation4

8 Eylül tarihinde açıklanacak olan yeni Playstation 4 sürümü, Sony’nin Playstation Kore Twitter hesabından duyuruldu. Korece olarak paylaşılan metni Kan Chan adlı Twitter kullanıcısı çevirdi ve böylece resmi olarak Sony’nin yeni oyuncağının bu hafta içerisinde duyurulacağı ortaya çıkmış oldu. Daha önce  ortaya çıkan haberler doğrultusunda böyle bir durumun bekleniyor olması,  Sony’nin yeni Playstation 4’ünü bekleyen kitleyi şaşırtmamış olacak ki, iddialar ilk ortaya atıldığına nazaran, Sony’e bu konu hakkında gelen mesajlar azalmışa benziyor. Ayrıca iddia edilen sızmış Playstation 4 slim görüntülerini sizlerle daha önce paylaşmıştık, görselleri içeren haberimizi görmeyenler veya tekrardan göz atmak isteyenler için tekrardan bu yazımızıda ekliyoruz. Aşağıdan görsellere ulaşabilirsiniz.

Playstation 4 Slim, görüntüsüyle bildiğimiz Playstation 4’e göre bir çok kişiye göre daha kalitesiz gözüküyor, gene de özellik açısından beklenildiği gibi çıkarsa, yeni PS4 alacakların ilk tercihi olur gibi gözüküyor.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. That in’tihgss just what I’ve been looking for. Thanks!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*