Sega’nın Playstation 4 için özel olarak geliştirdiği ve 24 Ocak’ta piyasadaki yerini almaya hazırlanan Yakuza 0’dan yeni bilgiler duyuruldu.

Öncelikle hediyelere değinecek olursak, Yakuza 0’ı ön sipariş ile satın alacak kullanıcıları oldukça göz alıcı sürprizler bekliyor. Ön siparişin yanı sıra, sınırlı sayıda dağıtılacak olan bu özel paketi oyunu piyasaya çıktığında en erken satın alan oyuncular da edinebilecek. ”Business Themed Launch” isimli özel pakette yer alacak öğeler ise, oyunla bağlantılı bir kaç dekor eşyası olacak. Paketin içeriğini aşağıda bulunan görselden inceleyebilirsiniz.

Yakuza 0’ın bu özel paketinin tanıtılmasının yanı sıra, oyunun hikaye modunu baz alan kısa bir tanıtım videosu da yayınlanmış bulunmakta. Serinin ana karakteri olarak tanıdığımız Kazuma Kiryu, yeni video da tekrar karşımıza çıkıyor. 

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*