Ubisoft’un En Büyük Yapımlarından Birisi Olan Watch Dogs 2 Yüksek Derecede Şiddet Ve Cinsellik İçeriyor!

watch_dogs_2_4k_8k-wide

Ubisoft‘un emin adımlarla ile piyasaya sürmeye hazırlandığı bu büyük proje çocuk oyunculara değil yetişkin oyunculara göre olduğu ortaya çıktı. Oyunlara yaş sınırlaması getiren heyet ESRB, bugün Watch Dogs 2 için “Kan, aşırı derecede şiddet, çıplaklık, cinsel tema, ağır sözel dil kullanımı ve uyuşturucu kullanımı.” raporunu açıkladı yani bu da demek oluyor ki bu sınırlandırmalara göre hareket etmek zorunda olan yerler bu oyunu 18 yaşından küçük oyunculara ulaştıramayacak. Bu olay dolaylı yoldan satıcıyı zora sokabilir. Ancak Ubisoft‘un açıklamaları oyuna ne olursa olsun güvenlerinin çok yüksek olduğunu ve en iyi açık dünya tabanlı oyun olacağını yenilemeden durmuyor.

watch-dogs-2_baker-beach-concept-art

Watch Dogs 2‘de gerçekçi silah sesleri, uyuşturucu, dövüşlerde fışkıran kanlar ve küfrün oyunda yüksek seviyede olduğu için şiddet, oyunda üstsüz direk dansçıları, hayat kadınları gibi unsurların olması oyunun cinsellik yönünden de çocukların oynamaması gereken bir yapım olduğunu ESRB açık bir dille gün yüzüne çıkardı. Oyun bütün dünyada +18 hatta bazı ülkelerde +21 olarak çıkacak. 

WATCH_DOGS™_20140531103001

Watch Dogs 2 15 Kasım 2016’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkış yapacak.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*