Bundan 18 yıl önce Blizzard tarafından yapılan Adventure oyunu Warcraft Adventures: Lord of the Clans, sonunda oynanabilir olarak ortaya çıktı. 1997’nin son çeyreğinde çıkacağı duyurulan oyun, 1998’e ertelenmişti. 90’ların Point & Click tarzı Adventure oyunları birbiri ardınca patlama yaparken çıkışı planlanan oyun, ne yazık ki Blizzard tarafından alınan bir kararla iptal edilmiş, bu karar birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmıştı. 18 yıl sonra ise Reidor adlı kullanıcı, bir fan yapımı olan Warcraft forumunda oyunun neredeyse bitmiş sürümünü paylaştı. Bu sürüm oyunun bütün sinematiklerini ve karakter seslendirmelerinin tamamını barındıyor. Buraya tıklayarak ilgili forum sayfasına gidebilir ve oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun hikayesi kısaca Thrall’ın Orc klanlarını bir araya toplayıp Horde’u oluşturmasını anlatıyor.

warcraft

   Bu arada siz oyuncuları uyarmakta fayda var. Oyun bizzat Blizzard tarafından yayınlanmadığı için birçok hata içerebilir ve/veya sorunla karşılaşabilirsiniz. Schlafrok adlı Reddit kullanıcısı oyunu Windows 10’da nasıl çalıştırabileceğinizi anlatmış. Dilerseniz buraya tıklayarak yardım alabilirsiniz.

   Bunların hiçbiriyle uğraşmak istemiyorsanız da aşağıdaki video serisini izleyebilirsiniz.


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*