Uncharted serisinin son oyunu olan Uncharted 4’e New Devon adında yeni bir multiplayer map eklendi!

Oyuna eklenen yeni online haritası, şuana kadar ki en büyük Uncharted 4 haritası olmakla beraber, bütün Uncharted 4 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Her ne kadar eklenen yeni harita New Devon çok büyük olsa da , sadece uzun menzilli sniper gibi silahların yanı sıra içerisinde bulundurduğu dar koridorlar ile beraber olarak yakın silahları kullanma şansını da oyunculara sunuyor. Ayrıca serinin Uncharted 2 oyununu oynayanlara, New Devon haritası bir hayli tanıdık geleceğe benziyor.

New Devon haritasının yanı sıra oyuna gelen 1.12 güncellemesi ile Dereceli liginin 2.sezonu başladı. Gold/Platinum/Diamond ve Master Bananas adı altında ranklar eklendi. Bazı karakterler ve özellikler dengelenirken, bir çok yenilikte 1.12 güncellemesiyle beraber oyuna eklendi. Diğer eklemelere buradan göz atabilirsiniz. 


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*