30.yılını kutlayan Ubisoft oyunculara sürprizler yapmaya devam ediyor!

thecrewucretsiz

30.yıl etkinlikleri doğrultusunda bir çok oyunu ücretsiz oynama şansını tanıyan, yeni çıkmış oyunlarına bile bütün sürümlerinde 100’de 50’yi geçen indirimler koyan, aynı şekilde oyun içi alımlara da çok güzel imkanlar sunan Ubisoft, 30.yıl kutlamalarının 4.ayında verilecek olan ücretsiz oyunu duyurdu.

14 Eylül 2016 tarihinde Ubisoft tarafından 30.yıl etkinliği doğrultusunda ücretsiz olarak verilecek oyun, The Crew!

Diğer yarış oyunlarına göre apayrı bir oynanış imkanı sunan The Crew, her ne kadar beta sürümünden bu yana oldukça acımasızca eleştirilmiş bir oyun olsa da , kesinlikle ücretsiz sunulunca reddedilmeyecek oyunlar arasında yer alıyor.14 Eylül 2016 tarihinde The Crew’i ücretsiz indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Link indirmek adına 14 Eylül tarihinden sonra geçerli olacak.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*