Tokyo Game Show 2016 etkinliğinde, merakla beklenilen efsane dövüş oyunu serisi Tekken’in 7.oyununa ait yeni bir fragman yayınlandı!

tekken-7-fated-retribution-screenshot

Yayınlanan fragman yaklaşık 3 dakika olmasına karşın Tekken serisi ile büyümüş bizleri heyecanlandırmaya yetti. Bandai Namco tarafından oyunculara sunulacak Tekken 7, bir erteleme meydana gelmemesi halinde en geç Şubat 2017’de, tahmini olarakta Ocak ayının 2.haftasında gelmesi bekleniliyor, kısaca biz size 2017’nin ilk 3 ayında Tekken 7’yi görme şansımız yüksek diyebiliriz.TGS 2016’da yayınlanan ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tekken 7 oyununun standart sürümünde 32 tane oynanılabilir karakter bulunacak ve oyun sadece Playstation 4, Xbox One ve PC’ye çıkış gerçekleştirecek. PC platformunda oyunu Steam üzerinden satın alabileceksiniz.

Sizce Tekken 7 nasıl olacağa benziyor?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*