ARVE Error: Wrapper ID could not be build, please report this bug.

Tüm Starbucks şubelerinde geçerli olan Starbucks uygulamasını indirip, uygulamaya kayıt olduktan sonra 1 tuşla sanal Starbucks kartı oluşturanlara, otomatik olarak 15 yıldız veriliyor. Bu 15 yıldız ile de dilediğin Starbucks içeceğini tall boy olarak ücretsiz edinebiliyorsunuz!

stt

Starbucks’ın bu fırsatından yararlanmak için, IOS veya Android üzerinden Starbucks Türkiye uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

IOS : https://appsto.re/tr/Ju1Mbb.i

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.starbucks.tr

APP Store veya Google Play Store’da ”Starbucks” diye aratabilirsiniz.

starbucksicecek

İlk defa Starbucks’a gidecek olanlara veya Starbucks içecekleri hakkında bilgi eksikliği olanlara, şu soğuyan günlerde tavsiyemiz White Chocolate Mocha ve Caramel Macchiato. Ama yok hala benim içim yanıyor diyen varsa, Java Chip’i denemesini tavsiye ederiz.

Uygulamayı indirmenizin ardından, tüm bilgilerinizi doğru yazmak şartıyla kayıt olmanız gerekiyor. Eğer bilgileri eksik yazarsanız, kaydınız onaylanmıyor. TC vatandaşı olan her bireyin, bu kampanya adına tek katılım hakkı bulunuyor.

starbukcks

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, ücretsiz olarak tek tuşla sanal kart oluşturuyorsunuz. Ardından 24 saat içinde 15 yıldız hesabınıza ekleniyor, bu yıldızların eklenmesinden sonra size verilen karekodu Starbucks kasiyerine göstermeniz yeterli olacaktır. 


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*