Merakla beklenilen futbol oyunu PES 2017’nin kutulu versiyonunun çıkış tarihinden çok daha önce satışa sunulmasıyla beraber olarak, oyunun tam sürümüne beklenenden çok daha erken erişim sağlayarak, oyun hakkında önceden bilgiler edindik. Bu bilgilerin arasında rating değerleri, bazı lisanslı ve lisanssız takımların oyundaki formaları,stadları ve oyuncu isimlerinin yanı sıra, bir oyunun olmazsa olmazı tuş ayarlarına eriştik.

pes17tusayarlari

Playstation PES 17 Tuş Ayarları:

pes2017tusayarlari

Playstation platformuna dair tuş ayarları bu yönde. En kısa zamanda Türkçe Xbox One ve Xbox 360‘da geçerli olacak tuş ayarlarını siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Aynı şekilde gene Türkçe olarak PC platformu için de tuş ayarlarını paylaşacağız. 


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. ela

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*