Pro Evolution Soccer 2017 oyunu her ne kadar lisans problemleri dolayısıyla oldukça eleştirilse de, bu gün itibariyle oyun gündeminin zirvesinde yer alıyor. Zirvede yer edinişi, resmi olmasa da kutulu versiyonunun dünyanın bir çok bölgesinde satışa sunulması ve bir çok oyuncunun oyununun daha online serverları açılmadan ve resmi çıkışını yapmadan oyuna erişmesinden kaynaklı.

pes2017demo

Gelelim ana konumuza, demin bahsettiğimiz üzere PES 2017’ye erişilebilmesiyle beraber olarak oyunun online modları harici tüm takımlarına ve stadlarına erişebiliyoruz. Offline modları sorunsuz oynayabiliyor, lisans anlaşması oyunun ilk gününden beri geçerli olacak takımların kadrolarına ve lisanslı stadlarına erişim sağlayabiliyoruz. Gelelim bu erişimin bize sağladığı önemli noktalardan birine, oyun her ne kadar online olarak gözükmese de, PES 2017’de bu yıl göreceğimiz en iyi oyuncuları listeleyerek, bunların en önemlililerini 3 görselde sizlere sunabiliyoruz. 

Karşınızda , PES 2017’nin En İyi 30 Oyuncusu

pes2017eniyioyuncular

Zirvede FIFA 17’nin aksine Cristiano Ronaldo değil, Lionel Messi bulunuyor.

pes17eniyiyoyuncular

pes17

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

6 Comments

 1. stegers de kim ? neden rating’i 90 ?

  Reply
  • Lewandowski oluyor kendisi 😀

   Reply
 2. Gerizekalı moronlar gidip justin in şarkısına o kadar telif ödeyeceğine gidip gerçek oyuncu isimlerini alsaymış.

  Reply
 3. Messiyi çok kötü yapmışlar özellikle şut bakımından. her sene cr7’e kıyak geçiyorlar..

  Reply
 4. g.stegers de ne lan lewandowski koysalardı ya adını 😀 stegers ne biri açıklasın 😀

  Reply
 5. Pes 2018 çıkacak ben hala pes 2016 oynuyorum 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*