Geçtiğimiz günlerde Gears of War 4’ün PC için de çıkış yapacağının duyurulmasının hemen ardından, açıklanan sistem gereksinimleri bazı oyunculara göre beklenenden fazla olduğu yönündeydi. Bunun üzerine Nvidia’dan da değişik bir kampanya geldi.

gears-of-war-4-multiplayer-beta-491737

Nvidia şirketi, GTX 1070 veya GTX 1080 ekran kartlarından birini satın alan kullanıcılarına, kartın yanında Gears of War 4’ü ücretsiz olarak hediye edeceğini açıkladı. GTX 1070/1080’i harici olarak satın alanlar ile beraber, aynı karta sahip bir dizüstü bilgisayar satın alanlar da oyuna sahip olabilecekler.

Ancak sizlerinde bildiği üzere, Nvidia’nın bu yeni grafik canavarlarının fiyatları pekte makûl değil. GTX 1070 499.9$ (1.500 TL)’den, GTX 1080 ise 599.9$ (1.700 TL) fiyatla satılıyor.

11 Ekim tarihinde Xbox One ve PC platformları için piyasaya çıkacak olan Gears of War 4’ün Nvidia ile ilgili olan bu kampanyasını buradan tekrar inceleyebilirsiniz.


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*