Merakla beklenilen basketbol serisi NBA 2K’nın 2017 oyunu NBA 2K17’nin demo olarak nitelendirebileceğimiz, ücretsiz sürümü geldi!

nba2k17

Ancak demo diyince belirlenen bazı takımlar arasında maç yapabileceğinizi veya oyunun bazı modlarına erişim sağlayabileceğinizi düşünmeyin. The Prelude,NBA 2K serisinin en popüler oyun modu olan MyCareer’i oynayanlar için, hem de oyunu çıkışından önce test etmek isteyenler için hazırlanmış bir sürüm.NBA 2K17’deki kariyerinize bugün indirmeye açılan Prelude ile başlayabilir, 10 farklı kolej takımı ile maçlara çıkabilirsiniz. İlerlemenizi ise oyunun tam sürümü çıktığında orijinal oyununuza aktarabileceksiniz.

PlayStation 4 ve Xbox One için erişilebilir olan NBA 2K17 Prelude, PlayStation 4 için 14 GB, Xbox One için 15 GB boyutunda olacak. Ücretsiz olarak sunulan NBA 2K17 Prelude’a sizlerde Xbox Store ve PlayStation Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

NBA 2K17 Tam Sürüm Ne Zaman Çıkış Yapacak?


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*