En popüler basketbol serisi olarak görülen, NBA 2K serisinin en yeni oyun NBA 2K17’de bir ilke şahit olacağız! 20 Eylül tarihinde oyuncularla buluşacak NBA 2K17’den oyunculara çok büyük bir sürpriz de bulunuyor!

henrynba2k17

Arsenal’in efsane oyuncusu Fransız yıldız Henry, NBA 2K17’nin Blacktop modunda seçilebilir olacak. Dilersek Henry’i rakip olarak, dilersekte kendimiz oynatacak şekilde belirleyebileceğiz. Bir sokak basketbolu modu olan Blacktop’ta aslında ilk defa basketbolcu harici ünlü görüyor değiliz, daha önce Justin Bieber’den tutun bir çok yıldız oyunun bu modunda yer almıştı ancak ilk defa bir futbolcuyu, bir basketbol oyununda görüyoruz.

jpg

Henry’nin, 2010 Dünya Kupası elemeleri sırasında, Fransa-İrlanda Cumhuriyeti maçında topu eliyle düzelterek, takım arkadaşına yaptığı asisti hala unutmuş olamazsınız.

jpg-3

Her ne kadar Henry, NBA 2K17’de oynanılabilir olarak sadece Blacktop modunda yer olacak olsa da , tıpkı gerçekte olduğu gibi oyunda yer alan NBA takımı San Antonio Spurs’un da ev sahibi olduğu maçlarda, tribündeki yerini alacak. 

Henry bu konu hakkında Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, çocukluğundan beri basketbola ve NBA’e olan hayranlığını , NBA 2K17 ile birlikte bir basketbol oyununda ilk yer alan futbolcu olduğu için gurur duyduğunu belirtti.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*