NBA 2K17 oyunu Amerika Birleşik Devletleri’ne ait US PSN üzerinden oyunu ön sipariş edenlere çıkışını gerçekleştirdi! 

nba2k17lebron

Eğer NBA 2K17 oyununu US PSN üzerinden satın almış iseniz, 2 gün önce başlayan ön indirmeyi tamamlamış olmanız halinde oyuna giriş sağlayabilirsiniz. NBA 2K17 oyununun boyutu yaklaşık 55 GB ki bu boyut bir spor oyunu için rekor anlamına geliyor. FIFA 17’nin de tahmini boyutunun 50 GB üstü olmasının beklenildiği günlerde, oyun yapımcıları bize kısaca 500 GB cihazlardan 1 TB olanlarına yönlenin, hatta gidin kutulu alın diyor.

paul-george-nba-2k16-2k17_s11cqkwc0owp110a5olmtrouh

NBA 2K17 oyununu çıkışıyla kısa da olsa inceleme fırsatı bulduk, oyuna dair incelememiz yakın zamanda sitemizde olacak. Kısaca bu başlığı okuyanlara oyunun yeni halinden bahsedeyim, öncelikle menüler gerçekten çok sade olmuş ve geçişler doğal olarak hızlanmış. Eski NBA 2K15-NBA 2K16 menülerinden eser yok! Oyun içi, önceki 2K oyunlarına göre bayağı bir zorlaştırılmış,  defans yapma sistemi bir kademe artmış. Aynı şekilde hücum yapmakta eskisi kadar kolay değil!

nba2k17

Oyunda en büyük değişim ise serbest atış ve şutlardaki slider olsa gerek, 2K bilindik şut ivmesini tamamen değişmiş, her ne kadar biraz daha zor gibi gelse de alışınca eskisine göre daha kolay olmuş, 3lükler havada uçuşuyor! Gene de genel anlamda gerçekten güzel bir oyun bizleri bekliyor. Teşekkürler 2K!


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*