Daha önce PC platformu için çıkışını gerçekleştirmiş olan Mount and Blade Warband oyunu Playstation 4 ve Xbox One için çıktı! Yapımcılarının önemli bir kısmı Türk olan Mount and Blade Warband oyunu da tahmin ettiğiniz üzere tamamen Türkçe dil desteğiyle!

mountandbladewarband

16 Eylül olarak duyurulan konsollara özel sürümü, TR PSN’de 60 TL fiyatıyla satışa sunuldu. Mount and Blade Warband’ın boyutu 934.9 MB. Oyunun hikaye modunun yanı sıra tıpkı PC platformundaki gibi multiplayer desteği bulunuyor.

mountandbladewarbandps4

En az 2 en fazla ise 32 kişiye kadar online oynayabileceğiniz Mount and Blade Warband’ı daha önce PC platformunda dahi oynadıysanız, çıkması merakla beklenilen Mount and Blade : Bannerlord oyunu öncesi oynamanızı tavsiye ediyoruz. Mount&Blade Warband’ın online sürümünde, Ölüm Müsabakası, Takımlı Ölüm Müsabakası,Bayrak Kapmaca,Fetih,Muharebe ve Kuşatma modları bulunuyor.

mountandbladewarbandcikti

Mount & Blade Warband oyununda, at üzerinde düşmanlarınıza kılıç,balta ve hatta yaylı silahlarla saldırabilir, yerde yaya olarak isteğiniz üzerinize kılıçla fırtınalar estirebilirsiniz. Tek olarak çıktığınız maceraya, 100den fazla askerle tüm Mount and Blade Warband evrenine hücum edecek şekilde gelişerek ilerleyebilir, dilerseniz ise belli bir krallığın en önemli komutanı haline gelebilirsiniz. Mount and Blade Warband tamamen özgür bir oyun, dilediğinizi yapmakta özgürsünüz! 


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*