Konsolum.com olarak gün geçtikçe büyüyen kitlemizden dolayı ve gelecek adına atacağımız büyük adımlar için, ekibimizde yer alacak yeni oyun sevdalılarına ihtiyaç duyuyoruz. Yapacağımız büyük çaplı bir turnuva(lig) için birden fazla turnuva yetkililerine ihtiyacımız olacak. Aynı şekilde büyüyen içeriğimizle beraber, daha fazla haberi ve içeriği daha hızlı bir şekilde takipçilerimize ulaştırmak için yazar alımlarımız olacak.

pmn49d

Turnuva Yöneticiliği Başvurusu:

Ad Soyad :
Yaş :
1-)Daha önce tahmini olarak kaç turnuvada bulundunuz? Bunların ortalama olarak kaç tanesi FIFA serilerine aitti?
2-)Daha önce herhangi bir oyun turnuvasında yöneticilik yaptınız mı? Yaptıysanız biraz anlatır mısınız?
3-)Neden Turnuva Yöneticisi olmak istiyorsunuz?

Başvurmak için Şartlar:

  • Playstation 4 kullanıcısı olmalı ve FIFA 18’ye en geç Ekim ayının sonuna kadar sahip olması gerekmektedir.
  • Başvurabilmek için 18 yaş üstünde olmanız gerekmektedir.
  • Başvuru yapmadan önce lütfen zamanınızı iyi hesap edin, bu görev çok fazla vakit yiyen bir iş olmasa da, Playstation 4’de oynayacağınız oyuna 2 saat ayırmak yerine 1 saat ayırmanız gerekebilir.

*Turnuva yöneticisi olmanız halinde mevcut büyük projemizde yetkili olmanızın yanı sıra bir oyuncu olarak yer alabileceksiniz. Yapmış olduğunuz görevden dolayı, ligimizde bir takım ayrıcalıklara da sahip olacaksınız.

Seçilmeniz Halinde Yapmanız Gerekenlerden Bazıları:

Her ne kadar proje tam olarak belirginleşmediği için iş dağılımı yapılmamış olsa da, yapacaklarınız aşağı yukarı benzer olacak.Her ne kadar tekil bir görevlendirme gibi gözükse de, yönetici sayısına ve projenin tam olarak belirginleşmesine göre iş dağılımı değişim gösterebilir.
-Görevlendirildiğiniz lig(grup) ile ilgilenecek, puan durumu , gol krallığı gibi lig çizelgelerini düzenleme.
-Görevlendirildiği ligte maç aksayışını kontrol etme, grubunun sohbet grubunun moderatörlük görevini üstlenme gibi, bir takım tahmin edilebilir görevler sizleri bekliyor.

Turnuva yöneticiliği başvurunuzun uygun görülmesi halinde, sizinle iletişim kurulacak ve detaylar konuşulacaktır.

pmn49d

Yazarlık Başvurusu

Ad Soyad:
Yaş:
1-)Daha önce herhangi bir sitede yazarlık veya benzeri bir görev üstlendiniz mi? Eğer cevabınız evet ise, kısaca bahsediniz.
2-)Oyun incelemesi(fifa 17 incelemesi,bf1 beta incelemesi), oyun rehberi(fifa 17 defans nasıl yapılır, fifa 17 en hızlı 10 oyuncu), oyun haberleri (fifa 17’de camp nou yok!, GTA 5’e yeni DLC geldi adı…), teknoloji haberleri bunlardan hangisini veya hangilerini sizin için yazmak daha uygun, neden?
3-)Hangi platform(lar) için yazmanız daha uygun? PS4/PC/XB1/Hepsi
4-)Neden Konsolum’da yazmak istiyorsunuz?

Kriterler:

  • Oyunlar konusunda bilgi olmalı ve Türkçe dil bilgisine çok dikkat etmeli.
  • Görsel zekası yüksek olmalı, kısaca bir yazıyı yayınlamadan önce her açıdan kontrol edip, kendi yazısına tam hem görsel hem yazım dili açısından tam not verdiğinde yayınlamalı.

*Zaman problemi yapmanıza gerek yok, fırsat bulduğunuz vakit yazabilirsiniz. Önemli olan yukarıda belirtildiği gibi gerekli kriterleri uygun bir şekilde sunmasıdır.

Yazarlık başvurunuz uygun görüldüğü halde, sizinle iletişime geçilecektir. Yazar olma süreciniz, zamanla size bağlı olarak editörlük düzeyine hatta belki de yöneticilik düzeyine kadar gelebilecektir.

konsolum

Turnuva yöneticiliği ve yazarlık için başvuru yapmak için buraya tıklayarak Facebook Konsolum sayfamıza mesaj yollayarak başvuru yapabilir, dilerseniz ise konsolum@konsolum.com‘a başvuru formunu doldurup, mail gönderebilirsiniz.

Not: hem yazarlık hem de turnuva yöneticiliği için başvuru yapabilirsiniz.

Şimdiden başvurunuz için teşekkürler, umarız sizi aramızda görürüz!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*