Rockstar’dan GTA Online Yeni DLC’ler Getirmeye Devam Ediyor!

actual_1474295117

 Rockstar’ın yeni açıklamış olduğu DLC ile Sons Of Anarchy ruhu Los Santos‘a geliyor. Büyük motorcu çeteleri ,deri montlar, yeni çete logoları Los Santos‘ta bizlerle olacak.
 0_0
GTA Online‘da için heyecan verici bir yıl oldu. Finans ve Felony güncellemesi ile CEO’lar Organizasyon için yeni çalışma olanakları ve yüksek katlı ofisler oyuna yani bir hava gelmişti, daha sonra gelen Power Play ve Trading Places gibi yeni Adversary Modu heyecan verici yeni bir boyut getirdi takım tabanlı yeni bir oyun modu eklenmişti. Cunning Stunts DLC ile yaratıcı yarışlar oluşturmak ve gelecekte de kendi paylaşımlarında Stunt Yarışları yapmak GTA Online Oyuncularına büyük zevkler getirmişti. Şimdi ise GTA Online Bikers güncellmesi ile motorcu ortamına hazır olun.
lbxrln8kefz20wbzqbb6  
Klasik tarzda ki Chopper artık aramızda daha fazla olacak genelde blaine county bölgesinde gözüken Chopperlar artık Los Santos‘ta daha fazla olacak.
biker4
Los Santos’ta bundan sonra böyle görüntülere alışacağız gibi duruyor!


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*