Playstation Vita’nın sevilen oyunları arasında yer alan Gravity Rush, bildiğiniz üzere Playstation 4’e de PS Vita’ya çıkışı sonrası remastered sürümle gelmişti. Tokyo Game Show 2016 etkinliği sırasında oyunculara izlettirilen Gravity Rush oyununun devamı niteliğindeki Gravity Rush 2 oyununun demosu an itibariyle Japonya PSN kullanıcılarına açıldı. Ancak Gravity Rush 2’nin demosu sadece 25 Eylül tarihine kadar açık olacak.

Ancak Gravity Rush 2 demosunu diğer oyunların demolarından ayıran detaylar mevcut. İlk olarak Gravity Rush 2 demosunu indirmek için Japon PSN üyesi ve Playstation Plus abonesi olmanız gerekiyor, bundan dolayı Japonya PSN’e kaydolabilir, Plus aboneliğiniz yoksa ise Ücretsiz PS Plus adlı yazımızı okuyarak, ücretsiz PS Plus sahibi olabilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*