Karşınızda FIFA 17’nin En İyi 3 Oyuncusu!

Ünlü futbol serisi FIFA‘nın yapımcısı EA SPORTS her yıl olduğu gibi yeni FIFA oyunlarının ilk 50 overallini yayınlamaya başladı. Bu miktarlar bilindiği üzere sırayla açıklandı. Son olarak sizlere 20 ile 4 arasındaki oyuncuları vermiştik. Şimdi ise oyunun en iyi 3 oyuncusu ve en iyi 50 oyuncusu listesinin sonu açıklandı. Böylece oyunun en iyi oyuncusunu görmüş olduk. Önceki sene 1.olan Lionel Messi, bu sene ligi almayı başarsa da Şampiyonlar ligini alamayınca ve tabiki buna Portekiz’in kazandığı kupada eklenince Cristiano Ronaldo zirveye oturmuş oldu.

fifa17eniyioyuncu

3- NEYMAR JR – Barcelona

Barcelona’ya gidişiyle çok büyük beklentiler ortaya koyan ve bir çok kesim tarafından bekleneni veremeyeceği düşünen Neymar JR, gerek Şampiyonlar Ligi düzeyinde gerekte La Liga’da olsun her daim üstüne koymaya devam ediyor. Hem gol, hem de asist açısından çok iyi işlere imza atan Neymar, Barcelona’nın yanı sıra Brezilya ile de başarılara devam ediyor. Son olarak Olimpiyat şampiyonluğunu alan Neymar, Brezilya’nın lideri olarak karşımıza çıkıyor. FIFA 17’de kendisini oyunun en iyi 3. oyuncusu olarak göreceğiz. Weak Foot ile Skill Moves’u 5 olan bir de üstüne High Medium WR değerlerine sahip olan bir sol kanata kim hayır diyebilir ki!

neymarfifa17

2- LIONEL MESSI – Barcelona

Dünyanın bir çok kişiye kadar bir numarası olan Lionel Messi, her ne kadar rekorlarına devam etse ve takımıyla liginde şampiyon olsa da , takımının Şampiyonlar liginde Atletico Madrid’e elenmesi ve doğal olarak en büyük rakibi Ronaldo’ya bıraktığı bu kupayla onun arkasına düşerken aynı şekilde milli takımıyla da kupayı Şili’ye bırakırken Ronaldo’nun Avrupa kupasını kucaklaması Lionel Messi’yi bir arka sıraya atmış oldu.

messififa17

1- CRISTIANO RONALDO – Real Madrid

Şampiyonlar ligi kupası, Süper Kupa, Avrupa Kupası ve bu kupaların yanı sıra bir çok başarı. Bol gollü ve asistli bir sezon geçiren Ronaldo, gerçektende kendisi için harika bir sezon geçirdi. Galibiyet dahil alamadığı grubundan şans eseri çıkan Portekizle kupayı avuçlarken, eze eze finale kaldığı şampiyonlar liginde de penaltılarla kupaya uzandı. Bu sene oyunun en iyisi Messi yerine Cristiano Ronaldo! 92 hız, 92 Dribbling , 92 şut ve 81 pas , 81 fizik gibi muhteşem değerlerin yanı sıra Weak Foot 4 yıldız, Skill Moves ise 5 yıldız. Alıştığımız üzere mevkisi gene LW/Sol Forvet olmakla beraber High/Low work rate değeri ile hücumdan dönmek bilmeyecek gibi gözüküyor. Bu sene Ronaldo’nun yılı olacak!

ronaldofifa17

Açıklanan diğer listelere aşağıdan göz atabilirsiniz.

FIFA 17 Overaller Açıklanmaya Başladı! [50-41]
FIFA 17 Overaller Açıklanmaya Başladı! [40-31]
FIFA 17 En Yüksek Overaller Açıklanmaya Devam Ediyor! 20-11
FIFA 17 En Yüksek Overallerde Sona Doğru! 10-4


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*