FIFA 17’nin çıkmasına çok ama çok az bir süre kala, FIFA 17 WebApp açıldı! WebApp uygulamasına erişim sağlayarak, EA Sports’un sizler için verdiği ücretsiz paketleri açabilir, daha oyun başlamadan FIFA 17 Ultimate Team’de oyun parası biriktirmeye, kadronuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz!

fifa2017webapp

FIFA 2017 WebApp’in açılmasıyla beraber olarak, WebApp’e erişim sağlayarak, paketlerinizi açmaya başlayabilir, tüm takımlara ve oyuncu overallerine erişebilirsiniz!

fifa17webappacildimi

FIFA 2017 WebApp’e giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

fifa17webapp

WebApp’e girmenizle size hediye paketler verilecektir, bizim açtığımız paketten bir çok oyuncu çıktı, her sene olduğu gibi Ea Sports serinin önceki oyununu oynayanlara Gold yani Altın oyuncular hediye etmeye devam ediyor.

fifa17webappuygulamasi

Bu sene şansıma Fenerbahçe’den VDW geldi!

fifa17takimdakiler

VDW’nin yanı sıra bir çok altın geldi. Ancak tek bir nadir altın çıkarabildim.

fifa17webappacildimi

Menüler gerçekten şık olmuş.

fifa17market

Transfer Market özellikleri değişmemiş, önceki seri oyunlarıyla aynı.

fifa17konsolum

Yeni paket görselleri yukarıdaki gibi.

fifa17liderlik

Burası da liderlik klasmanı, burada yazan bilgiler de önceki FIFA serisi oyunlarının UT modları ile aynı.

fifaf177

Gelelim merak edilen bir diğer konuya, bahsettiğimiz üzere WebApp’e giriş yapan herkes tüm overallere ve oyunculara erişebiliyor, biz de direkt olarak ülkemizin üç büyüklerine baktık!

fifa17bjk

fifa17besiktas

fifa17galatasaray

fifa17fenerbahce

fifa17fb

Overall değerleri, betaya göre yükselmiş durumda ancak RVP gibi bir çok isim aynı kalmış durumda. Oyuna bu yıl tekrardan eklenen Sow 79 overall ile FIFA’ya dönüş yaptı!

emremorfifa17

Ve ülkemiz futbolunun geleceği olarak görülen, Dortmund’un yeni yıldızı Emre Mor! Maalesef overall değeri 64 olarak karşımıza çıkıyor.Ancak ilerleyen dönemde oynadığı futbolla bunu arttırıp FIFA 18’de hakettiği overall değeri ile karşımıza çıkacaktır.

FIFA 17’e dair her şey için , KONSOLUM FIFA 17 Rehberi


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*