FIFA 17 DEMO ÇIKTI!

Merakla beklenilen FIFA 2017 demosu çıkışını gerçekleştirdi! Aylardır beklediğimiz FIFA 17’nin demosu en sonunda marketteki yerini aldı, markete gelmesiyle beraber olarak çok fazla kişinin indirmeye başlatmasından dolayı Playstation Network’te bir çökme yaşandı. Ayrıca unutmadan, FIFA 17 demosunun herhangi bir süre kısıtlaması olmadan ve herhangi bir ücret, ön sipariş, kayıt benzeri bir şey istemeden oynanılabilir olduğunu ekleyelim. 3 gün sürecek tarzı yanlış bilgilere aldanmayınız.
fifa17demo

FIFA 17 Demosunu Nasıl Bulabilirim?

 • FIFA 2017 demosunu oynadığınız platformun ‘Demolar’ kısmında bulabilirsiniz. O kısımda bulamamanız halinde FIFA 17 Demo şeklinde aratmanız halinde karşınıza çıkacaktır. Herhangi bir ücret ödemeden, ücretsiz olarak indirmeniz gerekiyor. 
 • FIFA 2017’i PC platformu için denemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
 • Demonun boyutu önceki FIFA serilerinden daha fazla, bunun sebebi yeni eklenen hikaye modu ve Frostbite teknolojisi olsa gerek. Belirlenen boyut PS4 için 8.42 GB , PC için ise 7.14 GB. Tam sürümün 50 GB civarında olması tahmin ediliyor,boyut konusunda bilgi almak için ”FIFA 17 Neden 50 GB?” adlı yazımızı okumanız tavsiye ediyorum.

zlatan

FIFA 2017 demosuna gelecek olursak, içerisinde 12 tane futbol takımının yanı sıra 3 tane stad ve FIFA’ya ilk eklenen hikaye modu The Journey-Yolculuk’un kısa da olsa deneme imkanını sunuyor.Hem eski nesil hem de yeni nesil için için çıkan demoyu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İNCELEME VE OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER&VİDEOLAR KISA ZAMAN İÇİNDE EKLENECEKTİR…

FIFA 2017 Tam sürüm için bilgi almak adına ”FIFA 17 NE ZAMAN ÇIKACAK?’‘ yazımızı okumanızı tavsiye ediyorum.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

 1. Ps3 de yok baktım şimdi

  Reply
 2. Ps3 de yok baktım şimdi.

  Reply
 3. Bende nedense ilk başta 10 gb küsür indi daha sonra 40 gb yazdı ve halen inmeye devam ediyor. Acaba full halimi iniyor ? PS4 Slim kullanıyorum.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*