Beceri hareketlerini yeri ve zamanında kullandığınızda rakibinize ne derece harika hücumlar yaptığınızı biliyorsunuz, yeni FIFA serisi oyunu FIFA 17 ile de, bu harika skilleri dört dörtlük hatta beş beşlik yapabileceğiniz 5 Star Skiller olarak adlandırılan 5 yıldız yetenekli oyuncular belli oldu.

fifa17besiktas

Belirlenen listede yer alan Quaresma hem 5 Star Skiller hali ile hem de 83 gibi çok ciddi bir overall değeriyle FIFA 17’de bulunmasıyla, Beşiktaş’ı tutan FIFA oyuncu kitlesini bir hayli mutlu edeceğe benziyor. Gerçekten de beklendiği gibi 5 Skill özelliğine bu yıl da sahip olan Quaresma, 83 overall değeri ile fırtına estirecek gibi duruyor.

mastaourfifa17 jordanbotakafifa17 oduwafifa17 floresfifa17 rakhalefifa17 arrroyo ilsinho kiskis maxim mcgeady villan bolasie boufal carillo dlare matias terrenao alanzinhofifa17 elyunusfifa17 martinez musonda ben-arfa costa cuadrado elsharavi nani qorisme thiago cr7 dimaria mahrez nymrjr okocha pogba ribery pele

Ayrıca hatırlatmakta fayda var, FIFA 17 demosu ile beraber olarak tüm skilleri nasıl yapacağınızı anlatan video ve yazılı rehber, sitemizde bulunacaktır.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*