Dark Souls III’ün ilk DLC’si Ashes of Ariandel’in çıkmasına dört gün kala, bugün geçtiğimiz saatlerde oyunun yapımcısı Bandai Namco tarafından yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.

dark-souls

Dark Souls III için çıkacak toplam 2 DLC’den ilki olacak olan Ashes of Ariandel, Tokyo’da gerçekleşen bir konferansda oyunun yönetmeni Hidekata Miyazaki’nin sunumu ile ne gibi yenilikler katacağı konusunda bilgilere de kavuşmuş oldu.

Yeni harita, bazı yeni silahlar, zırhlar, düşmanlar ve büyüler ile beraber, özel olarak geliştirilen bir PvP modu da bizleri bekliyor. Bunların yanı sıra bu DLC, oynanışta da birkaç yeni değişikliğe ve geliştirilmiş boss dövüşlerine de değinerek, normal Dark Souls III’den farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Ayrıca 15’ten farklı yeni silahın içine eklenecek olan mızrakları, artık düşmanlarımıza fırlatabileceğimizi de belirtelim.

24 Ekim’de satışa sunulacak olan Ashes of Ariandel için yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. İkinci DLC hakkında ise henüz net bir bilgi yokken, 2017 yılı içerisinde duyurulması bekleniyor.


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*