Daha önce haberini yaptığımız üzere, Kit Harington namı değer Jon Snow, Call of Duty’nin yeni oyununda yer alacaktı. Dünyaca ünlü televizyon dizisi Game of Thrones’ta Jon Snow karakteriyle gönüllerde büyük yer tutmuş olan Harington haberi Call of Duty serisinin uzay temasına tepki verenleri birazcıkta olsa ısıttı. Yapımcılar bu gelişmenin getirdiği olumlu yönü beğenmiş olacak ki , bir diğer dünyaca ünlü, hatta yer aldığı alanın en iyilerinden ve en popüler isimlerinden olan birini oyuna kattılar.

conormcgregorcod

Dünyaca ünlü dövüş organizasyonu UFC’nin, son yayınlanan oyunu UFC 2’nin kapak yıldızı olan Conor McGregor’ı Call of Duty bünyesine kattılar. Connor Mcgregor ve Kit Harington’ın yer aldığı, Call of Duty Infinite Warfare’ın yeni trailerını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Call of Duty Infinite Warfare , 4 Kasım 2016 tarihinde Playstation 4 , Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*