2007‘de çıktığında tüm FPS severlerin algısını değiştiren, savaş oyunlarına yenilik getiren ve belki de modern savaş oyunlarının çağını başlatan yegane oyun Modern Warfare, bildiğiniz gibi, Remastered olarak yeniden geliyor. CoD Infinite Warfare ile birlikte hediye edilecek oyun, ne yazık ki ayrı olarak satılmayacak. En azından Activision‘ın düşüncesi şimdilik o yönde, lakin tahminlerimiz oyunun ileri bir tarihte illa ki ayrı olarak satılacağı yönünde. Infinite Warfare’ın popülerliği azalmaya başladığı sırada, altın yumurtlayan tavuğu kesmek istemeyecek olan Activision, MW Remaster’ı ayrıca satılabilir olarak piyasaya çıkaracaktır.

Geçtiğimiz günlerde oynanış videosunu yayınlayan ekip, şimdi de oyunun çıkış videosunu bizlerle paylaştı. Modern Warfare severleri yeniden o eski günlere götürecek videoyla başbaşa bırakıyoruz şimdi sizi. Cpt. Price ve Soap‘ın macerasına yeniden ortak olmak isterseniz, Infinite Warfare’in çıkış tarihi olan 4 Kasım‘ı beklemeniz gerekecek. PC, PS4 ve XB1‘a çıkacak olan Infinite Warfare, sadece konsollara özel olarak multiplayer beta’sını da ilerleyen tarihlerde yayınlayacak. Tabii bunun için oyunu önsiparişle almanız gerekiyor. 14 Ekim‘de PS4 için PSN‘de yayınlanacak beta, daha sonraki bir tarihte de XBox One’da kendini gösterecek. PC oyuncuları ise ne yazık ki, bundan faydalanamayacaklar.

 

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*