Call Of Duty Modern Warfare: Remastered İçin Online Gameplay Videoları Geldi!

Videoda Call Of Duty Modern Warfare serinin en çok sevilen Maplarınden bir tanesi olan Backlot ve Crash olduğunu söylemeden geçmemeliyiz.

Call Of Duty serileri son zamanlarda daha öncelerden gördüğü ilgiliyi kaybetmişken hatta şu sıralar bütün dünya Battlefield 1‘den konuşurken Call Of Duty serisininin devamlılığı sorgulanmaya başlamışken bir çok FPS oyuncusunun çok sevdiği aylarını harcadığı Modern Warfare serisini yeni gelecek oyun CoD Infinite Warfare yanında Remastered olarak tekrar oyun severler ile buluşturacak. 

COD-1200x806

4 Kasım 2016 tarihinde piyasada olacak Call Of Duty Infinite Warfare‘ın ön sipariş rakamları açıkça sürünüyordu ne zaman Call Of Duty Modern Warfare Remastered versiyonu sadece Single Player değil Multiplayer oynanabileceği öğrenildi ön sipariş miktarı %45 arttığı söylentileri yeni gelecek oyuna bir darbe daha vurdu. 

cod1

 Call Of Duty Infinite Warfare‘ın Trailer’ı YouTube tarihinin en çok Dislike alan videolarından birisi. Videoya hatta Dislike sayısına buradan ulaşabilirsiniz. Dislike sayısı 3 milyon 230 bini aşmış durumda. İnsanlar Call Of Duty Modern Warfare için mi alacak yoksa Infinite Warfare için mi hep beraber göreceğiz.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*