İlk tanıtımdan bu yana hikaye moduna dair çok az bilgi sahipi olduğumuz Battlefield 1, sonunda merakla beklenilen hikaye modunu oyunculara tanıttı. EA ve DICE iş birliğiyle geliştirilen Battlefield 1 oyununun hikaye moduna ait tanıtım videosu tahmin ettiğiniz üzere Türkçe altyazı eşliğinde paylaşıldı. İlgili tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Battlefield 1 oyunu Playstation 4 , Xbox One ve PC platformları için 21 Ekim tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Early Enlister Deluxe sürümüne sahip olan kullanıcılar ise 3 gün daha erken yani 18 Ekim tarihinde oyuna erişim sağlayacak.

Ayrıca EA Access veya Origin Access sahibi iseniz, oyunun tam sürüm halini çıkışından bir hafta önce, 13 Ekim tarihinde deneyebileceksiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*