Her Yıl Olduğu Gibi Berlin IFA Fuarında Bir Çok Teknolojiye Yön Veren Marka Yeni Ürünlerini Tanıtmaya Devam Ediyor!  

Asus’un ZenWatch serisinın yeni ürünü ZenWach 3 tanıtıldı. Akıllı saat sektöründe hatırı sayılacak bir yerde olan Asus ZenWatch serisi ile etkilemeye devam ediyor. ZenWatch 3 estetiği ve şıklığı ile büyülüyor. Her biri detaylı bir çalışma sonrası piyasaya sürülecek olan model Asus‘un YouTube hesabından paylaştığı videoda ZenWatch 3’ün A++ kalitede bir saat olacağını gösteriyor. 

asuswatch-660x371

1,39 inç olan 400×400 piksel çözünürlüğe sahip Zenwatch 3’te ppi(pixel per inç) değeri ise 287 ppi. Depolaması ise 4GB, 341 mAh pile sahip olan Zenwatch 3 tam olarak 2 gün boyunca pil ömrü vaat ediyor. Ayrıca hızlı şarj özelliği ile gelen Zenwatch 3, 15 dakika şarj ile bataryanın %60’lık bölümünü doldurabiliyor. ZenWatch 3 siyah, gümüş ve altın renkleriyle gelecek. Saatin materyali paslanmaz çelik. Fiyatı ise 255$ olması bekleniyor.


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*