Microsoft, Gamescom 2016 fuarında Xbox One S’nin 1 TB modelinin FIFA 17 Bundle halini duyurdu.

22 Eylül 2016 tarihinde gelecek olan Xbox One S 1 TB FIFA 17 Bundle fiyatı 349 Euro olacak.  500 GB olarak almak isteyenler için bu bundle için ödenecek bedel ise 299 Euro olarak belirlendi. Tüm Avrupa’da bu fiyatların geçerli olması bekleniliyor.

xboxonefifa17

FIFA 17 Xbox One S Bundle’da FIFA 17 ve Xbox One S konsoluyla kolunun yanı sıra, 1 aylık EA Acces üyeliği de yer alacak. EA Acces üyeliği ile bir çok EA oyununu çıkışı öncesi ücretsiz oynayabiliyor, satın almadığınız EA oyunlarını da fırsatlardan yararlanarak indirimli veya ücretsiz oynama fırsatına sahip oluyorsunuz.

Aaron Greenberg FIFA 17 Xbox One S Bundle'ı tanıtıyor.

Aaron Greenberg FIFA 17 Xbox One S Bundle’ı tanıtıyor.

FIFA 17 Xbox One S Bundle dışında Madden NFL 17 Xbox One S Bundle’ının da gelmesi söz konusu, aynı şekilde Battlefield 1 için de Microsoft bir Bundle düşünmekte, ancak şimdilik resmi bir açıklama gelmediği için bu konu hakkında detay veremiyoruz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*