Ubisoft yeni oyunu Watch Dogs 2’ye dair co-op içeren multiplayer odaklı gameplay trailerını yayınladı. Gamescom 2016 etkinliğinde yayınlanan Watch Dogs 2’nin yeni trailerı bir hayli beğeni topladı.

Her ne kadar etkileyici bir trailer gösterseler de, insanların kafasında heralde tek bir soru var, ilk oyunda yapılan downgrade bu oyunda da uygulanacak mı? Fakat şöyle bir durum var ki, ilk oyunun trailerlarındaki grafikler o kadar yüksekti ki, Watch Dogs 2’nin hiç bir trailerı o boyutlara ulaşamadı, bundan dolayı Watch Dogs 2’nin alacağı olası bir downgrade durumunda Ubisoft’un kaçacağı delik yok.

Watch Dogs 2’de bildiğiniz üzere başka bir karakteri yöneteceğiz. Ayrıca oyundaki şehir de  değişti, Watch Dogs 2’de yer alacağımız şehir San Francisco.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*