İlk olarak PS Plus ile ücretsiz olarak verilmesiyle beraber çok büyük yükselişe geçen ve hala ücretsiz verilen bir PS Plus oyunu olmasına rağmen çok başarılı satış rakamlarına sahip olan Rocket League, kendini geliştirmeye devam ediyor.

Aslında oynanışı zor olan Rocket League, kısa süreli olması ve çok keyif veren oynanışıyla bağımlılık yaratıyor. Buna yapımcıların oyunculara sağladığı yenilikler de katkı sağlasa gerek.

rocketleaguerumble

Rocket League’in yeni eğlencesi olacak Rumble’da diğer araçlara tekme atabilecek, oyundaki topu dondurup, rakiplerinizi fırlatabileceksiniz!

Rocket League Rumble, Eylül ayı itibariyle çıkış yapacak. Günü tam olarak belli olmamakla beraber, ücretsiz olarak sunulması tahmin ediliyor.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*