Bildiğiniz üzere ünlü oyun firması Ubisoft 30. senesini büyük coşkuyla kutluyor! Bu coşkunun yanında oyunculara sunduğu cömert hediyeler de devam ediyor. Rainbow Six Siege’e yaptığı büyük indirimler ve kısa süreli ücretsiz oynama süresinin yanı sıra Prince of Persia ve Splinter Cell’i ücretsiz olarak vermişti.

Ubisoft 30.yılına özel olarak oyunculara sunacağı 3.ücretsiz oyunu açıkladı!

17 Ağustos 2016 tarihi itibarıyla Rayman Origins oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

raymanoriginsücretsiz

4 kişi co-op oynamanın çok eğlenceli olduğu Rayman Origins, 2011 çıkışlı bir oyun. Her ne kadar günümüz oyunlarına göre geride kalsa da , arkadaş ortamında oldukça eğlendiren, güldüren tarzdan bir oyun. Ubisoft’un daha önce sunduğu Prince of Persia ile Splinter Cell’e nazaran çok daha rağbet görecek.

Ubisoft tarafından sunulan 2. ücretsiz oyun Splinter Cell’i hala almadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz olarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*