Playstation kullanıcılarına çevrimiçi oyun oynama ve her ay iyi veya kötü oyun hediyeleri veren Sony’nin Premium içeriğine hiç küçümsenmeyecek derecede bir zam kapıda. Önce Amerika ve Kanada PSN’lerin de uygulanan olan zamlar bütün kullanıcıları üzecek boyutta.

original

22 Eylül 2016 tarihinde US PSN 1 aylık 3 aylık 12 aylık seçeneklerin fiyatı arttı. 12 aylık seçenek 49$ iken +10$ ile 59$a çıkacak. Bu 10$‘lık artış kur farkı olan ülkelerde uygulanmaya başlandığında ise zam daha da büyüyecek bu zamana kadar gelen bilgilerde henüz Sony Avrupa ve Sony Türkiye’den bir Zam açıklaması yok ancak çok yakında bizimde bu zamlardan başımız ağrıyacak gibi. Özellikle 2017 yılının ilk veya ikinci ayında bir zam ile karşılaşabiliriz.

Kanada PSN’de Büyük Zam!

Amerika’da ki Playstation Plus kullanıcılarına yıllık ilave +10$ olarak gelen bu zam Kanada’da ise 20$ Dolar olarak 12 Aylık Playstation Plus üyelerine yansıyacak.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*