PES 2017’de Türkçe Spiker Görebiliriz!

Evet yanlış duymadınız, PES 2017’de Türkçe spiker olma ihtimali çok ama çok yüksek!

Bunu biz değil, PES 2017’nin ön siparişinde yer alan ‘Diller’ formu söylüyor. Bu diller kısmında Türkçe’nin yanında hem arayüz hem de seslendirme de bulunduğuna dair tik bulunuyor.

pes2017türkçespiker 

PES 2017’de seslendirmenin Türkçe olarak bulunması demek, oyunun da Türkçe spiker destekli olarak gelmesi demek. Steam üzerinden açılan bu ön siparişte diller kısmında hata yapılmadıysa , çok yüksek bir ihtimalle PES 2017 oyununu Türkçe spiker desteğiyle oynayacağız. Türkçe spiker desteğinin yanı sıra seslendirme olarak Türkçe olacak bir şey bulunmuyor.(Tabi Konami oyun menü müziklerinde Hande Yener ile Serdar Ortaç çalmaya kalkmazsa.)

Her ne kadar önceki yayınladığımız PES 2017 Türkiye Ligi Var Mı? haberinde yer alan sadece tek bir türk takımının bulunma konusu bizleri üzse de , bu gelişmeyle belki de Konami lisansları genişletme kararı alır ve Türkiye Ligi ile de bir anlaşmaya varır.

pes2017türkçespiker

Ercan Taner mi? Ertem Şener mi? Bilinmez ama, bir tane Türkçe spiker olması bize yetecek.

PES 2017’nin Türkçe Seslendirme Destekli olarak listelendiğine kendi gözüyle bakmak isteyenler varsa buraya tıklayabilir. Umarız Steam tarafından bir hata söz konusu değildir ve PES 2017 oyununu Türkçe oynarız. Hem bu gelişmeyle beraber olarak FIFA 17’den de benzer bir yanıt gelmesi çok sürpriz olmaz.

FIFA 17 Türkçe Spiker konusunda yaptığımız çalışmaya katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

PES 2017 Ne Zaman Çıkacak?

Lütfen alıntı yaparken kaynak gösteriniz.

Oğuzhan Keskin’e teşekkürler.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

4 Comments

 1. Evet baktım kesinlikle spiker türkçe olacak çünkü 2016 da seslendirmede tik yok. 2017 de tik var yani yanlışlık yoksa türkçe olacak.

  Reply
 2. Ama lisanslara baktım La Liga yok bu sene sadece Barcelona vardı. Manchester united filan gitmiş sadce liverpool var. yani pes mahvolmuş

  Reply
 3. hayır pes 2017 deki türkçe seslendirme tiki kalkmış sonradan

  Reply
 4. http://store.steampowered.com/app/456610/

  tamamen şehir efsanesi türkçe spiker falan yok boşuna ümitlenmeyin

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*