Pro Evolution Soccer 2017’de bildiğiniz üzere lisans problemleri, Real Madrid gibi dünya devlerinin yanı sıra çoğu İngiltere Ligi takımının olmayışı gibi  ortaya gerçekten çok büyük sorunlar çıkarmıştı.

Her ne kadar Konami, lisans problemleri ile başa çıkamasa da, Brezilya Ligi, Fransa Ligi, Barcelona,Dortmund,Arsenal ve Liverpool gibi takımlarla lisans anlaşması yaparak, oyuncularını mutlu etti. Yayınladıkları PES 17 demosu ile büyük beğeniler toplayan Konami, diğer liglere göre pek gözde bir lig olmasa da, değişiklik isteyenler için iyi bir tercih olacak olan Şili Ligi’nin 16 takımı ile lisans anlaşması yaptı.

Bu takımlar şöyle:

Audax Italiano, Cobresal, Colo-Colo, Deportes Antofagasta, Deportes Iquique, Deportes Temuco, Everton de Viña del Mar, Huachipato, O’Higgins, Palestino, San Luis Quillota, Santiago Wanderers, Unión Española, Universidad Católica, Universidad de Chile ve Universidad de Concepción.”


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*